Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
Nejoblíbenější First minute léto 2018

     

Dovolená First minute léto letecky 2018

 

Doporučuje větším skupinám rodin s více dětmi, firmám i jedntlivcům.

Zarezervujte si letní dovolenou na sezónu 2018 již nyní. Vyberte si z First Minute zájezdů se sníženou cenou až o 20%.

Neváhejte tedy s výběrem vaši letní dovolené.

Počet nabízených termínů s akcí dítě zdarma se neustále snižuje.

Rádi pomůžeme při výběru. Neváhejte nás kontaktovat.

 

                         

                         

                         

                         

                         

 

Dovolená First minute zájezdy léto 2018

Doporučuje větším skupinám rodin s více dětmi, firmám i jedntlivcům.

Zájezdy s First minute cenami je možné kupovat již od listopadu - prosince - do konce ledna, popřípadě prodloužení slev i déle, max.do března. Výhody : záloha od 990 Kč doplatek nejpozději 30 dní před odletem./Možnost rozvržení platby na více záloh/.Podle našich zkušeností je u klientů velmi oblíbené platit po částech. Výrazné slevy až 20 % z katalogových cen. 

Nabídka na jednom místě

V naší agentuře najdete zájezdy od 300 cestovních kanceláří, nemusíte prohledávat jednotlivé CK, na našem webu jsou veškeré zájezdy soustředěny na jednom místě a ceny jsou aktualizované každou hodinu.Určitě si vyberete tu nejýhodnější dovolenou.

Výhody First minute

U zájezdů First minute je větší šance zajistit si lepší pokoje a výběr z veškerých volných kapacit, je možné rezervovat a vybírat velké možství volných rodinných pokojů a suitů a také pokojů s výhledem na moře. Zájezdy First minute umožňují nejvíce volných letenek, zájezdů zdarma pro děti a velký výběr termínů s touto akcí. Pokud máte ze zaměsnání určené datum dovolené, také doporučujeme si zájezd zarezervovat co nejdříve a využít slevy First minute, především pokud jde o zájezdy a dovolenou  v hlavní sezóně.

Dovolená First minute 2018 zájezdy do celého světa

Na této stránce Vám kromě jiného nabízíme seznam nejpopulárnějších zájezdů First minute - destinací. Nejoblíbenější dovolenkové letní destinace: Bulharsko, Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko,  Španělsko, Chorvatstko, Itálie, Černá Hora a také Kypr.

Exotické destinace 

V mimosezóně můžete vybírat např.exotické destinace: Kapverdské ostrovy, Mexiko, Thajsko, Kuba, Maledivy, Kanárské ostrovy, Madeira, Dominikánská republika, Venezuela, Brazílie, Jamajka, Katar, Jordánsko, Omán, Keňa, Seychely, Maroko, Indie,Bali a také Maroko.

Pro podrobnější vyhledávání přesného zájezdu např. ve Vámi požadovaném termínu použijte náš vyhledávač, pomocí kterého můžete hledat First minute zájezdy podle mnoha Vašich zadaných kritérií. Vyhledávat můžete také podle států kde si můžete zvolit i přesnou destinaci, ostrov atd. u všech destinací naleznete satelitní mapu, vybírat můžete zde. 

 

                     Zájezdy First minute  si můžete také seřadit :

                           

 

         Nechte si zasílat nabídku zájezdů First minute podle Vašich kritérií

Zaregistrujte se a nechejte si automaticky zasílat nabídky zájezdů a dovolená First minute na Váš email. Vaše kritéria - nabídky států a letovisek a termínů si sami určíte, můžete si nastavit přesné časové odbobí, kdy Vám budou last minute nabídky zasílány. Můžete být informováni pouze tehdy, kdy se to hodí Vám.

Zájezdy a dovolená First minute léto 2018 nejvýhodněji až 2 děti zdarma ověřené cestovní kanceláře