Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o
cestovní kancelář Blue Style zájezdy a last minute

Nabídka zájezdů od CK BLUE STYLE  First minute  a LAST MOMENT

 

Spolupracujeme s cestovní kanceláří Blue Style, a zájezdy s Blue Style najdete na našem webu.Naši klienti velmi rádi cestují s touto cestovní kanceláří, protože Blue style má velmi výhodné ceny pro děti a vysoký počet dětí zdarma. Níže naleznete výpis zájezdů pouze od cestovní kanceláře Blue Style. 

 

Zájezdy cestovní kancelář Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style nabízí dovolené do následujících destinací: 

Egypt - oblast Hurghada - největší specialista Blue Style
- oblast Marsa Alam
- oblast Sharm El Sheikh
Maroko
Řecko - ostrov Kréta
- ostrov Korfu
- ostrov Kos
- ostrov Rhodos
- ostrov Zakynthos
Španělsko - ostrovy
Turecko
Tunisko - pevnina
- ostrov Djerba

Ucelená nabídka zájezdů zde:

Jedná se o destinace, které patří pro dovolenou first minute i last minute k nejoblíbenějším, takže si určitě každý vybere. 

First minute  a  Last minute zájezdy 2015 od CK Blue Style 

Zájezdy jsou pořádány  s odletem z Prahy a Brna. Pokud chcete odletět z Brna, doporučujeme zakoupit zájezd včas, abyste měli záruku volných letenek kterých je většinou méně než z Prahy. 

S CK Blue style máme uzavřenou cestovní smlouvu a máme vstup do administrace, rezervace děláme on - line  a můžeme Vám okamžitě ověřit dostupnost Vámi vybraného zájezdu. Většina klientů se na nás obrací s nákupem zájezdů od Blue Style.

Včasný nákup

Doporučujeme včasným nákup  dovolené od CK  Blue-stylu, protože budete mít  jistotu, že Váš oblíbený nebo vyhlídnutý hotel bude dostupný a Vy si tak užijete dovolenou tam, kde chcete. A navíc při včasném nákupu budete mít na zájezd i se slevou. Při koupi na poslední chvíli se může stát, že hotel, který si vyberete už nebude dostupný. Proto nás vždy kontaktujte předem a ceny Vám pohlídáme.

Záloha

Pokud si zakoupíte first minute 2015 dovolenou od cestovní kanceláře Blue Style, platíte pouze zálohu, zbytek peněz doplatíte měsíc před termínem Vaší dovolené. Můžete zaplatit i celou dovolenou najednou. Záleží pouze na Vás, jakou variantu si zvolíte. :)  včasný nákup dovolené na sezónu 2015 doporučovali především těm, kteří si chtějí ušetřit nervy s hledáním dovolené na poslední chvíli. A to nejen v případě Blue-stylu. Pokud se totiž rozhodnete čekat na last minute, může se lehce stát, že nebudou již volné letenky a ani hotely. Je pak velký problém sehnat něco pěkného. 

 

 

CK Blue Style zájezdy a dovolená First a last minute léto 2015 nejvýhodněji až 2 děti zdarma